Pokemon GO’dan sevindiren gelişme

2016‘dan bu yana dünyadaki ülkelere kademeli olarak açılan Pokemon GO’dan sevindiren haber geldi. Artırılmış Gerçeklik teknolojisini de kullanabilen Pokemon GO, uzun süredir Pokemon hayranları tarafından oynanıyor. Dünyamızın haritası kullanılan oyunda, bölgenizdeki Pokemon’ları avlamaya çalışıyorsunuz. Bu Pokemon’ları uygun bir mesafedeyseniz yakalama sekansını başlatabiliyorsunuz. Yakınında olduğunuz Pokemon’a dokunun ve uygun hız ve açıyla Poke topunuzu onlara doğru atın.


Pokemon Go’da yeni ‘Koleksiyon Mücadelesi’ başlıyor

Pokemon Go’da yeni ‘Koleksiyon Mücadelesi’ başlıyor

Spring Into Spring etkinliğinin bir parçası olarak, Pokemon Go’da yeni bir “Koleksiyon Mücadelesi” başlıyor. Pokemon Go, çılgınlığı bu ay yeniden yükselecek

Pokemon GO Türkiye’de erişime açıldı

Bazı Pokemon’lar güçlü olduğu için ilk seferde yakalanması zor olabiliyor. Oyunda seviye sistemi de bulunuyor. 5. seviyeye geldiğinizde artık diğer Pokemon’lar ile dövüşebileceksiniz. Harita üzerinde antrenman yapabileceğiniz yapılar da bulunuyor. Ayrıca yakaladığınız Pokemon’ları geliştirebilirsiniz. Türkiye‘ye uzun zamandır gelmesi beklenen Pokemon GO sonunda erişime açıldı. Oyunu Android ve iOS cihazlarınızdan oynayabilirsiniz.

Daha önce kullanıcılar Pokemon GO’yu oynayabilmek için APK olarak indirip, sahte konum uygulamaları kullanıyordu. Oyuna resmi olarak erişemedikleri için sahte konum uygulamaları oldukça işlerine yarıyordu. Fakat sahte konumu gidemeyecekleri yerler için de kullanmaya başladılar. Oyunu ortalama 100 milyondan fazla insan indirmiş durumda ve bu sayı giderek artıyor. Oyun yeni bölgelerde erişime açıldıkça doğal olarak kullanıcı sayısı artmaya devam edecek.

Pokemon GO’yu Android platformu için indirmek isterseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Pokemon GO’yu iOS platformu için indirmek isterseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir