OnePlus, tablet pazarına giriyor: İşte detaylar

OnePlus, her geçen gün farklı dallarda büyümeye devam ediyor. Genellikle akıllı telefonlarıyla kozlarını oynayan üretici, son zamanlarda kablosuz kulaklık, akıllı TV’ler ve akıllı saat gibi alanlarda da rekabete ortak oldu. Şimdi ise Çinli üreticinin ilk tabletini piyasaya sürmeye hazırlandığına dair belgeler ortaya çıktı.

Mobil sektörde adından sıkça söz ettiren OnePlus, bu kez de ilk tableti ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yakın zamanlı bir rapora göre şirket, OnePlus Pad adındaki modeliyle ilk tabletini duyuracak.


OnePlus amiral gemisi telefonlar için söz verdi!

OnePlus amiral gemisi telefonlar için söz verdi!

Akıllı telefon üreticisi OnePlus güncelleme müjdesi verdi. Bundan sonra amiral gemisi modeller 3 yıl Android güncellemesi alabilecek.

OnePlus Pad için geri sayım başladı

OnePlus’ın yeni tableti ilk olarak Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından onaylandı. Bu liste, Çinli üreticinin OnePlus Pad ismindeki bir model üzerine çalıştığını gösteriyor. Ancak tabletin teknik özellikleri hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Zira şirket ilk tableti için başvurusunu yeni yaptı ve özellik olarak neler olacağı şimdilik bilinmiyor.

OnePlus’ın yanı sıra BBK Eloctronics çatısı altındaki başka bir üretici de kendi tabletini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Hem ilk katlanabilir telefonu NEX Fold için çalışmalarını sürdüren Vivo, aynı zamanda ilk tableti Vivo Pad içinde hazırlıklar yapıyor.

OnePlus 9T, bu yıl tanıtılacak

OnePlus’ın son zamanlarda yeni bir akıllı telefonu duyuracağına dair haberler ortaya çıktı. OnePlus 9T serisi olması beklenen bu telefonlar; 120Hz yenileme hızına sahip ekran, 108 Megapiksel ana kamera ve Snapdragon 888/Pro işlemciler ile gelecek. Amiral gemisi kategorisinde olması beklenen cihazlar, yıl sonuna kadar karşımıza çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir