GTA serisi oyuncularının iyi bildiği efsane hile kodları

GTA serisinde hile kullanmak bazı durumlarda gereklilik haline dönüşüyor. Örneğin bir görevi geçmek üzereyken merminiz bittiğinde hile kullanarak cephane yenileyebilirsiniz. Bu tip durumlarda gerçekten hayat kurtarıcı olabiliyor. Sizlere GTA oyunlarında sıklıkla kullanılan hile kodları listesi oluşturduk.


Gözler Rockstar’da! GTA 6’nın çıkış tarihi için güçlü iddia

Gözler Rockstar’da! GTA 6’nın çıkış tarihi için güçlü iddia

Twitter üzerinde dönen bir GTA 6 tartışması, serinin hayranlarını yeniden ayağa kaldırdı. İşte oyunun çıkış tarihi konusunda yeni iddia…

Hızlı koşma

Rockstar Games açık dünya oyunlarında akla gelen ilk şirketlerden birisi. GTA 5 ile birlikte oldukça büyük bir haritayı oyunculara sundu. Yanı sıra harita üzerinde keşfedilecek pek çok yer var. Yapım şu anda sekiz yaşında olsa da oyuncular hala yeni yerler buluyor. Ancak karakterler yavaş koştukları için uzak yerlere erişim sağlamak biraz uzun sürebiliyor. Bu durumdan sizleri kurtaracak Grand Theft Auto V‘te hızlı koşmak için kullanabileceğiniz bir hile kodu yer alıyor.

GTA serisi oyuncularının az bildiği efsane hile kodları
  • Hile kodu: CATCHME

Hızlı yüzme

Yukarıda belirttiğimiz hızlı koşmada olduğu gibi hızlı yüzme hilesi de zamandan oldukça tasarruf sağlıyor. Oyunda yüzmek yavaş bir eylem olduğundan çoğu oyuncu bir yata ya da Jet Ski‘ye doğru ilerlerken oldukça vakit kaybı yaşanıyor. Bu kodla birlikte aktiviteyi daha hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

GTA serisi oyuncularının az bildiği efsane hile kodları
  • Hile kodu: GOTGILLS

Su üzerinde araçla yüzme

GTA Vice City‘de de çoğu oyuncunun bildiği ve zamanında sıklıkla kullandığı bir çok hile kodları bulunuyor. Bunlardan birisi arabanızın su üzerinde yüzmesini sağlıyor. Aktif hale getirdiğinizde aracınızın tekerlekleri düz bir şekil alıyor ve denizde istediğiniz yere daha kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

GTA serisi oyuncularının az bildiği efsane hile kodları
  • Hile kodu: SEAWAYS

Silah ve cephane

GTA oyunları denilince etrafa sıkmak büyük bir zevk veriyor. Bunun için silahınızın ve merminizin bol sayıda olması gerekiyor. Özellikle GTA San Andreas‘ta birçok görevi gerçekleştirirken cephane çok gerekli. Bu hile koduyla birlikte belirli bir silah setine ve şarjöre sahip olabilirsiniz. Ayrıca art arda yazdığınızda fazladan mermi alabilirsiniz.

  • Hile kodu: UZUMYMW

Sağlık yenilenmesi

Belki de GTA serisinin en karanlık oyunlarından birisi GTA 4 olabilir. Yapımın gerek atmosferi gerekse işlediği konu bakımından oldukça derin konulara hitap ediyor. Genellikle mafya konsepti işlendiği için sıklıkla çatışmaya giriliyor ve canınız azalıyor. Bu nedenle sağlığınızı yükseltmek için bir hile kullanmanız gerekecek.

  • Hile kodu: 362-555-0100

Patlayan mermiler

GTA oyunlarında katliam yapmak oyunun eğlence dozajını yükseltiyor. Silahlardan mermi yerine patlayan ateşler fırlatmak ve araçlara değdiğinde patlaması göz alıcı duruyor. Bu hileyi yazdığınızda ateş ettiğiniz bütün yerler patlıyor ve ardından yangın ortamı bırakıyor.

  • Hile kodu: HIGHEX

Sizler GTA hileleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hile kullanıp yaşadığınız komik ve eğlenceli anları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir